i
projekt i realizacja: maslak

   

 
Fotograf

O mnie:

   Fotografia to coś więcej niż pasja, to również piękne miejsca, piękni ludzie, uśmiechy, ludzkie historie i tysiące emocji sięgających zenitu. Moja przygoda z fotografią cyfrową zaczęła się jeszcze w szkole podstawowej. Zafascynowała mnie możliwość łapania chwil i wracania do nich po latach. Pomimo młodego wieku wiem do czego dążę i jak powinny wyglądać moje fotografie. Nie lubię przerysowanych zdjęć, sztucznych kontrastów czy wymuszonych uśmiechów. Uwielbiam delikatne ujęcia, pełne emocji (to właśnie one nadają sens fotografii). W swojej pracy staram się być profesjonalna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pomysłem. Ale co najważniejsze moje zdjęcia, od dnia kiedy zostają zrobione, żyją w historii ludzi, których do dziś spotykam.

Prywatnie, jestem indywidualistką, obserwatorką świata i ludzi. Interesuję się psychologią, pasjonują mnie ludzie - to właśnie oni są moją inspiracją do tworzenia czegoś nowego, niezwykłego. Poza tym jestem kreatywna, mam głowę pełną pomysłów.


Fotograf

Moja praca:

Przede wszystkim stawiam na jakość, nie na ilość. Wybieram tylko najlepsze zdjęcia z całego reportażu / sesji / pleneru. Następnie obrabiam je w programie graficznym i tylko te zdjęcia zgrywam na płyty. Projektuję fotoksiążki, albumy etc.

Proponuję Państwu:
   – fotoreportaż ślubny:
      • przygotowania do ślubu,
      • ceremonię ślubną,
      • wesele, poprawiny,
      • plener (plener ślubny realizuję zazwyczaj w dniu innym niż ślub),
   – fotoreportaż z innych imprez okolicznościowych, tj:
      • komunie,
      • chrzciny,
      • osiemnastki,
      • studniówki,
   – sesje narzeczeńskie,
   – sesje indywidualne.

Ponadto oferuję:
   – klasyczne skórzane albumy na zdjęcia,
   – fotoksiążki,
   – albumy dla rodziców,
   – prezentację multimedialną.

Ostateczny koszt ustalony zostaje po sprecyzowaniu indywidualnych oczekiwań i życzeń klienta.

Kontakt: Formularz do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
www.000webhost.com